ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУНімеччина вважає вибори в Україні важливим, але не найголовнішим питанням

Німеччина вважає вибори в Україні важливим, але не найголовнішим питанням

4 сентября 2023
Німеччина вважає вибори в Україні важливим, але не найголовнішим питанням

У Німеччині вважають важливим проведення виборів в Україні, що є ознакою демократії, але не говорять прямо, чи готові чинити тиск на Київ щодо проведення голосування в умовах війни.

На запитання щодо потенційного тиску намагався відповісти речник федерального уряду Штеффен Гебештрайт на брифінгу в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

 

«В принципі, ми вважаємо правильними цінності демократичного волевиявлення і виборів, але треба брати до уваги особливу ситуацію, яка наразі є і буде тривати протягом осяжного майбутнього в Україні. Немає такої позиції, яку я міг би представити зараз щодо того, що ми хотіли би натиснути на Україну. Україна вже понад 18 місяців перебуває у війні як наслідок російського агресивного нападу, вона змушена захищатися, захищати свою територіальну цілісність і суверенітет. Це наразі – найголовніше питання», - сказав Гебештрайт.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 10.05.25 орієнтовно склали близько 964580 осіб.
Арум відповів на питання, коли він отримає інформацію про плани Василя в боксі.
Прем’єр-міністр Пакистану ініціював термінове засідання Національного командного органу, який відповідає за ядерний арсенал країни.
Міністри ЄС схвалили створення трибуналу проти РФ; США попередили про загрозу атаки на Україну. Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
У разі відмови Путіна від 30-денного припинення вогню в Україні мають бути введені нові санкції.
Конгресмени і сенатори засудили іранський режим за постачання дронів Росії, які Москва використовує для атак на українські цивільні об'єкти.
Словаччина готова використати в ЄС своє право вето, коли розглядатиметься заборона постачання російських нафти та газу.
У Мехіко вимагають, щоб на мапах користувачів Google Maps зі США затока називалася "Мексиканською", а не "Американською".
Військові здійснюють атаки на низку стратегічних цілей на території Індії. Однією з цілей став склад зберігання ракет. Також повідомляється про виведення з ладу 70% енергомережі Індії.